BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Duża szafa na broń – którą wybrać?

lst. 2, 2021 dodane przez TorunskieMarki

Pochłonęło Cie strzelectwo sportowe? Jesteś myśliwym z wieloletnim stażem? Więc już niedługo zaczniesz poszukiwania większej szafy na broń. Strzelectwo jest mocno angażującym hobby a dbałość o swoją kolekcję potrafi przerodzić się w prawdziwą miłość. To w pełni zrozumiała sprawa dlatego polscy producenci coraz częściej poza indywidualnymi projektami wypuszczają na rynek szafy, których zadaniem jest przechowanie jak największej ilości jednostek broni oraz amunicji.

Specjaliści od dużych szaf na broń

Jednym z wiodących producentów szaf na broń w Polsce jest bez wątpienia Stalpol z Białych Błot pod Bydgoszczą. Ich oferta charakteryzuje się przede wszystkim bezkompromisowością, która skutkuje dość częstymi premierami nowych modeli. Wiodą jednak prym w dużych rozmiarach.

Seria Praktiker Max

Szukasz zgrabnego olbrzyma? Już znalazłeś! Szafy na broń z Serii Praktiker Max to produkt dla profesjonalistów dysponujących pokaźnym arsenałem. Pojemność szaf jest imponująca. Wielkość szaf z serii Praktiker Max potrafi zrobić wrażenie na niejednej osobie. Poza imponującymi gabarytami zyskują Państwo fantastyczną przestrzeń do wypełnienia. Seria Praktiker max jest w stanie pomieścić od 14 do 48 jednostek broni! Występuje w klasie S1 oraz klasie pierwszej. Każda z nich wyposażona jest w wyodrębniony skarbczyk oraz regulowane uchwyty.

Seria Multi Praktiker

Mistrz optymalizacji! Jeżeli dysponujesz ograniczoną powierzchnią możesz skorzystać z produktu 3 lub 4 skrzydłowego. Ruchome skrzydła wewnętrzne z pojemnymi półkami. Rozwiązanie mocno innowacyjne, które już teraz znalazło wielu entuzjastów. Szafy na broń serii Multi Praktiker, to przede wszystkim rozwiązanie bardzo pojemne i praktyczne. Seria MULTI PRAKTIKER została stworzona na bazie serii PRAKTIKER – udoskonalona i zmodyfikowana służy do przechowywania bardzo dużej ilości broni. Innowacyjne rozwiązanie polega na zastosowaniu dodatkowych demontowalnych skrzydeł, co umożliwia ustawienie broni w dwóch rzędach. Seria charakteryzuje się drzwiami na zawiasach zewnętrznych dzięki, którym istnieje możliwość otworzenia ich na 1800 mm. Na drzwiach pojemniki, większa głębokość (550 mm) niż standardowa linia szaf oraz możliwość ustawienia broni o maksymalnej długości 1494mm. W zależności od modelu szafy mieszczą od 15 do 31 szt broni długiej i od 10 do 18 szt broni krótkiej.

Szukasz innowacyjnej szafy do własnej aranżacji wnętrza?

Idealnym rozwiązaniem stanie się szafa z serii Smart! Wnętrze do własnej aranżacji przy wykorzystaniu półek przestawnych oraz wykorzystaniu mocowań opartych o magnesy neodymowe. Uchwyty piankowe, skarbczyki na klucz to jedne z charakterystycznych wyposażeń serii SMART. Produkt polecany wszystkim tym, którzy dość często rotują swoją kolekcją broni i poszukują możliwie jak najbardziej elastycznej przestrzeni.


Facebook Icon