BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Kurs na transport wewnętrzny Polska firma Emtor nie daje się pandemii

gr. 10, 2020 dodane przez TorunskieMarki

Pandemia koronawirusa wiele branż pogrążyła w kryzysie. Ale nie wszystkie – transport wewnętrzny wciąż ma się dobrze, czego prywatna firma Emtor jest najlepszym dowodem. Mimo trudnej sytuacji na rynku, utrzymuje silną pozycję i pozostaje jednym z czołowych dostawców wózków widłowych w Polsce. Jakie produkty i usługi oferuje swoim klientom?

Wózki dla budownictwa

Jednym z najważniejszych obszarów działania firmy Emtor jest dostarczanie klientom wózków widłowych klasy premium marki Yale. W szerokiej gamie oferowanych rozwiązań znaleźć można m.in. modele o dużym udźwigu (5000 kg na środku ciężkości 600 mm i 5500 kg na środku ciężkości 600 mm) oraz mniejsze wózki elektryczne czołowe z serii ERP VT/VF, o udźwigach 1,6–2 t z nowoczesną, opatentowaną osią skrętną. Pozwalają one na sprawne manewrowanie nie tylko na placu, ale także wewnątrz składów budowlanych. Specjalnie zaprojektowany maszt znacząco zwiększa widoczność ładunku, jednocześnie podnosi bezpieczeństwo pracy. Wśród produktów Yale na uwagę zasługują także wózki z serii ERP 22-35VL o udźwigu 2-3t, które pozwalają na podniesienie fotela operatora o 454 mm. Dzięki temu możliwa jest praca wysokimi ładunkami bądź jednoczesny transport dwóch palet. W ofercie firmy Emtor znajduję się również 3 i 4-kołowe wózki elektryczne widłowe, wózki wysokiego składowania, wózki podnośnikowe, wózki do kompletacji zamówień oraz te przeznaczone do pracy w wąskich korytarzach. To nie wszystko – Emtor proponuje swoim klientom także ciągniki, wózki autonomiczne oraz paletowe.

Nowe i używane

Klienci z ograniczonym budżetem nie muszą inwestować w zakup nowych wózków widłowych. Znacznie tańszą alternatywą będą wózki używane, zarówno spalinowe, jak i elektryczne czołowe, wózki średniego i wysokiego składowania, elektryczne paletowe i inne. Zakup używanego wózka pozwala zaoszczędzić nawet połowę kosztów! Jednocześnie kupujący nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo – wózki, które kupują znajdują się pod opieką firmy od momentu produkcji aż d sprzedaży. Zwykle pochodzą z wynajmu krótko bądź długoterminowego i podlegają stałej kontroli serwisowej.

Wózki na wynajem

Nie wszyscy klienci firmy Emtor potrzebują wózka na własność, niektórym w zupełności wystarcza możliwość wypożyczenia wózka na dłuży bądź krótszy czas. Ten jest elastyczny – okres wynajmu może wynosić od kilku dni do nawet kilku lat. Klient, który decyduje się na takie rozwiązanie, nie ryzykuje spadku wartości sprzętu i w dowolnym momencie może zwiększyć ilość wynajmowanego sprzętu lub dokonać jego modernizacji. Emtor oferuje różne, dogodne formy płatności, a opłaty pokrywają obsługę techniczną, części eksploatacyjne, ubezpieczenie oraz – w zależności od ustaleń zawartej umowy – koszty szkolenia operatora. Dodatkową korzyścią jest. Fakt, że opłaty te mogą zostać w liczone w koszty uzyskania przychodu.

Oprócz sprzedaży i wynajmu wózków, Emtor służy swoim klientom również fachowym doradztwem i pełnym pakietem serwisowym, obejmującym naprawdę zarówno wózków spalinowych, jak i elektrycznych. Tak szerokie spektrum oferowanych przez firmę produktów oraz usług, niewątpliwie wyróżnia ją i mimo kryzysu, pozwala jej utrzymać silną pozycję na rynku.


Facebook Icon