BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Plandeki przemysłowe

sp. 12, 2020 dodane przez TorunskieMarki

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki przemysłowe na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje plandek przemysłowych.Wszystkie plandeki przemysłowe produkowane są na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do danej aplikacji. Nasza firma podejmuje się produkcji plandek i kształtach standardowych oraz nietypowych.

Obecnie plandeki ochronne to niezastąpiony produkt w przemyśle, rolnictwie jak również w gospodarstwie domowym. Ich głównym celem jest zabezpieczenie obiektów czy przedmiotów przed trudnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, słońcem, wiatrem, a także ochrona przed kurzem i zabrudzeniami.

Polecamy plandeki z PCV 650g/m2 lub 900g/m2, dla mniej wymagających zastosowań wystarczająca będzie plandeka PE.Często są stosowane zarówno jako stały lub sezonowy obiekt ochronny. Nasze plandeki nie mają ograniczeń! Okrycia z plandeki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi, jak również mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach zamkniętych np. jako plandeki trudnopalne na kurtyny spawalnicze lub służące jako przesłony czy parawany odgradzające pomieszczenia jak również spełniając rolę przesuwnej kotary. Materiały plandekowe sprawdzają się również jako pokrycia na maszyny i urządzenia w formie pokrowca, a także kaptury ochronne na palety czy plandeki na kontenery.

Rodzaje plandek przemysłowych

-Kotary polietylenowe – tkanina PE (PP) 200 g/m2
-Kotary polipropylenowe – tkanina PP 200 g/m2 (wymiary standardowe)
-Kotary PCV – tkanina PCV (polichlorek winylu)
-Kotary PCV z oknami przeźroczystymi
-Kotary PCV trudnopalne z atestem trudnopalności

Plandeki techniczne na wymiar

Naszą wielką zaletą jest to, że zajmujemy się realizacją zleceń nietypowych pod wymiar Klienta. Oferujemy różnego rodzaju materiały oraz akcesoria plandekowe (m.in.: linki gumowe, paski do podwieszenia, różnego rodzaju uchwyty) umożliwiając tym samym szeroki zakres rozwiązań w bogatej palecie kolorystycznej. Na życzenie każdą plandekę zakuwamy w oczka montażowe. Ponadto zapewniamy dokładne wykończenie, a podwójnie zgrzane krawędzie gwarantują trwałość na lata. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Więcej informacji: https://enimat.pl/plandeki-na-wymiar-produkcja/.


Facebook Icon