BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Idealna szafa na broń – jakie powinna spełniać wymogi?

czrw. 8, 2020 dodane przez TorunskieMarki

Strzelectwo sportowe staje się coraz bardziej popularne i nic nie wskazuje na to, aby tendencja ta miała się w nadchodzących latach zmienić. Wraz z rozwojem jego popularności wzrasta również zapotrzebowanie na specjalistyczne szafy na broń produkowane m.in. przez polską firmę Stalpol. Oczekiwania wobec jej produktów klienci mają spore, a solidność i wytrzymałość to tylko niektóre z nich. Jakie są pozostałe i jaka powinna być idealna szafa na broń?

Dopasowana do potrzeb

Idealna szafa na broń to taka, która przede wszystkim dopasowana jest do potrzeb kupującego. Marka Stalpol dokłada więc wszelkich starań, by stale ulepszać oferowane produkty i poszerzać wachlarz dostępnych rozwiązań i możliwości. Dzięki temu klient ma możliwość dostosowania wybieranej szafy do swoich indywidualnych oczekiwań oraz do posiadanej broni. A co, jeśli oczekiwania te, np. dotyczące wielkości szafy, zmienią się w czasie? Nie szkodzi! Jeżeli w przyszłości zamierzasz powiększyć swój arsenał, już dziś możesz zdecydować się na szafę powiększaną, w której zmieścisz nie tylko obecną broń, ale także tą, którą dopiero zakupisz.

Nowoczesna

Od szafy na broń oczekujemy nie tylko solidności, ale także nowoczesnych funkcjonalności i rozwiązań. Jednym z nich jest jest elektorniczny zamek, który aż do końca sierpnia 2020 roku, zamiast 600 zł, kosztuje jedynie 450 zł. Korzystanie z szafy wyposażonej w elektroniczny zamek dla wielu osób będzie znacznie bardziej wygodne – zwłaszcza dla tych, które na jakiś czas chciałyby powierzyć dostęp do zawartości szafy osobom trzecim. W dowolnym momencie mogą bowiem zmienić kod dostępu na inny, tylko sobie znany. Co więcej, posiadając szafę z zamkiem elektronicznym, nie musimy obawiać się zgubienia, uszkodzenia bądź kradzieży klucza.

Estetyczna

Szafa na broń zwykle nie kojarzy nam się z przykuwającą wzrok estetyką, a wręcz przeciwnie – wyobrażamy ją sobie jako pozbawione uroku pudło. Na szczęście nie musi tak być, o czym przekonują nas limitowane edycje ręcznie malowanych szaf Stalpol. By znaleźć odpowiedni, dopasowany do wnętrz swojego mieszkania model, warto zaglądać do uruchomionego w marcu nowego sklepu internetowego marki.

W odpowiedniej cenie

Szafa na broń to produkt, na którym nie warto oszczędzać – od jej jakości zależy bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Niezwykle ważne jest więc, by szafa była solidna, wykonana z dobrej jakości materiałów. Nie oznacza to jednak, że musi kosztować krocie! W ofercie Stalpol w maju pojawiła się nowa linia szaf Small Optimal, która charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi cenami szaf przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Stalpol to producent najmniejszej i największej szafy na broń w klasie S1 na rynku polskim oraz wielu innych rozwiązań przeznaczonych dla miłośników strzelectwa sportowego. Wśród oferowanych przez markę rozwiązań każdy odnajdzie odpowiednią szafę dla siebie! Zapraszamy do sklepu: https://www.sejfy-stalpol.pl/


Facebook Icon