BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Stalpol – najciekawsze rozwiązania w branży szaf na broń

kw. 23, 2020 dodane przez TorunskieMarki

Strzelectwo sportowe w Polsce rozwija się w niesamowitym tempie. Można już śmiał powiedzieć o modzie na to to hobby. Coraz większa ilość strzelnic, eventów pokazuje skalę zainteresowania. Właściciele kolekcji broni potrzebują jednak specjalistycznego wsparcia. Takie stara zapewnić się firma STALPOL z pod Bydgoszczy oferując niesamowite kolekcje szaf na broń w różnych klasach bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego czy preferujecie broń długa czy krótką, jesteście myśliwymi czy też strzelcami sportowymi potrzebujecie szafy na broń. Te kwestie regulowane są prawnie i każdy posiadacz broni palnej musi również posiadać szafę na broń. Ich wielkość, kolor, rozwiązania dot. aranżacji wnętrza oraz klasy zabezpieczeń można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Właściciele firmy STALPOL wprowadzają na rynek jeszcze jeden czynnik godny uwagi – styl. Poza nowatorskimi rozwiązaniami, które znajdziecie w ich produkcjach na pochwałę zasługuje dodatkowo kwestia wprowadzenia na rynek serii produktów limitowanych, które poprzez indywidualne malowanie zyskują swój niesamowity styl. Jednocześnie podwyższając wartość samego produktu i tworząc z niego swoiste dzieło sztuki.

Co poza tym?

Warto zwrócić uwagę również na wielkość rozwiązań proponowanych obecnie na rynku. W ofercie znajdziemy szafy, które przewidują przetrzymywanie jednej sztuki broni jaki i te, które są w stanie pomieścić kilkadziesiąt sztuk broni. Ograniczeniem może okazać się nie tyle co fantazja potencjalnego użytkownika a miejsce. Wielkie gabaryty potrzebują wielkich metraży.

Najwieksza szafa w klasie S1 od Stalpol

Stalpol przygotował dla wszystkich tych, którzy z oczywistych powodów (kolekcjonerstwo) nie mogą poprzestać na zakupie jednej jednostki broni prawdziwą perełkę. Jest nią model GG 50 MULTI PRAKTIKER, która zgodnie z deklaracją producenta jest w stanie pomieścić 50 sztuk broni palnej. 32 broni długiej oraz 18 sztuk broni krótkiej. Szafa jest dwuskrzydłowa i dodatkowo posiada dwa skrzydła wewnętrzne, które według preferencji można wymontować.

Tego typu produkty to układ w kierunku zaawansowanych fanów strzelectwa, którzy posiadają juz mocno rozbudowane kolekcje. W ofercie znajdują się jednak produkty dedykowane dla tych, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają w tym jedna z najtańszych szaf w klasie S1 (aktualna cena 600 zł brutto. Więcej informacji dostępnych na: https://www.sejfy-stalpol.pl


Facebook Icon