BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Sekret udanej sprzedaży nieruchomości? Prawidłowa wycena!

lp. 1, 2019 dodane przez TorunskieMarki

Dla wielu osób sprzedaż nieruchomości to trudne i czasochłonne zadanie. Jak się z nią uporać, od czego zacząć i co zrobić, by nie była drogą przez mękę? Eksperci z firmy BRI WYCENY mają na to sposób! Jest nim pierwszy, najważniejszy krok – prawidłowa, rzetelna wycena nieruchomości. Co to oznacza w praktyce i czemu marka zawdzięcza swoje powodzenie?

Kompetentny zespół

Tym, co stanowi o sile marki BRI WYCENY, są zatrudnieni w niej ludzie. Kompetentni fachowcy posiadający niezbędne dla wyceny nieruchomości uprawnienia, umiejętności i wiedzę. Ponieważ ich kompetencje wzajemnie się uzupełniają, korzystający z ich usług klienci mogą liczyć na wsparcie w różnych obszarach, począwszy od spraw związanych z wyceną nieruchomości, po te związane z wyceną maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością oraz wyceną przedsiębiorstw. Oprócz tego firma BRI WYCENY zajmuje się szeroko pojętym doradztwem na rynku nieruchomości.

Ogólnopolski zasięg

Choć siedziba firmy BRI WYCENY znajduje się w Bydgoszczy, obszar jej działania jest zdecydowanie szerszy i obejmuje cały kraj. Z jej usług może więc skorzystać każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania czy lokalizacji nieruchomości. Zatrudnieni w BRI WYCENY fachowcy śledzą sytuację oraz trendy na rynku nieruchomości nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim – posiadają również szeroką wiedzę na temat rynków lokalnych.

Jasne zasady współpracy

Współpraca z BRI WYCENY przebiega w kilku jasno określonych etapach. W pierwszych kroku klient kontaktuje się z rzeczoznawcą i zleca wycenę nieruchomości. Na tym etapie określony zostaje zarówno termin jej oględzin, jak i koszt sporządzenia operatu szacunkowego. W kolejnym etapie ma miejsce podpisanie zlecenie wyceny oraz oględziny inwentaryzacja budynków, wykonanie dokumentacji fotograficznej i przeprowadzenie wywiadu terenowego. W trzecim etapie rzeczoznawca zbiera dokumenty potrzebne do wyceny, m.in. księgę wieczystą, plan zagospodarowania przestrzennego etc. W kolejnym, przedostatnim już etapie, w formie pisemnej przygotowany zostaje operat szacunkowy oparty, który na koniec, okraszony pieczątką rzeczoznawcy, zostaje przekazany klientowi.

W briwyceny.pl, zarówno koszt usługi wyceny nieruchomości, jak i termin jej realizacji, jest ustalany indywidualnie. To indywidualne podejście, rzetelność i profesjonalizm, nie tylko wyróżniają firmę spośród innych zajmujących się wyceną nieruchomości, ale też zwiększają satysfakcję ze sprzedaży i skracają wiodącą do niej drogą.


Facebook Icon