BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Smart Control – nowatorskie szafy na broń od Stalpol

lt. 27, 2018 dodane przez TorunskieMarki

Fani strzelectwa sportowego w naszym kraju zyskali dostęp do kolejnego ciekawego gadżetu wyprodukowanego przez polską firmę. Mowa o szafach na broń w klasie S1 z regulowanym wnętrzem. Produkt zaprezentowany na tegorocznych Targach Myślistwa i Strzelectwa Knieje został odebrany bardzo ciepło przez konsumentów, co poskutkowało utworzeniem specjalnej grupy doradczej dla nowych klientów na Facebooku. O jakiej firmie mowa? Oczywiście o bydgoskim Stalpolu!

Jak zapewniają producenci – nowatorskie rozwiązania potrzebują nowatorskiego wsparcia, dlatego postanowiliśmy utworzyć grupę doradczą dzięki, której coraz szybciej rozwijająca się grupa pasjonatów strzelectwa sportowego będzie mogła zasięgnąć opinii oraz dowiedzieć się więcej na temat samych produktów oraz należytego przechowywania broni.

Szafy Smart Control to prawdziwa rewolucja w przechowywaniu broni oraz amunicji. Dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom właściciele broni zyskują niesamowitą przestrzeń, o kształcie której sami decydują. Najistotniejsze elementy odpowiedzialne za kreowanie przestrzeni wewnątrz szafy stały się przestawne. Dlatego wygląd przestrzeni danej szafy zależy w pełni od kreatywności jej właściciela oraz posiadanej aktualnie kolekcji broni. Szafy dostępne są w różnych kolorach oraz gabarytach.

Jeżeli rozpoczynacie swoją przygodę ze strzelectwem i w końcu staniecie się posiadaczami wymarzonej broni, będziecie musieli zaopatrzyć się w odpowiednią szafę do jej przechowywania. Warto za wczasu rozeznać się w temacie i przystąpić do grupy eksperckiej na Facebooku dzięki, której z odpowiednim wyprzedzeniem otrzymacie solidna dawkę wiedzy oraz nigdy nie ominie was żadna promocja na nowatorskie szafy Smart Control.


Facebook Icon