BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Modne i bezpieczne sejfy od Stalpol

gr. 15, 2017 dodane przez TorunskieMarki

W podbydgoskich Białych Błotach swoją siedzibę ma firma Stalpol. Producent sejfów oraz certyfikowanych szaf na broń w klasie s1. Historia firmy sięga 1998 roku i jest kontynuacją tradycji przekazywanej z ojca na syna.

Stalpol to przede wszystkim nowoczesne podejście do wytwarzania produktów. Dzięki analizie potrzeb klientów firma cyklicznie wdraża dedykowane linie produktów. W ofercie znajdziecie między innymi ekskluzywną linię sejfów marki Kastelo czy specjalistyczną markę przygotowaną dla fanów strzelectwa Gun Guard.

Sejfy Kastelo to połączenie mody z bezpieczeństwem. To coś więcej niż forma zabezpieczenia pasywnego. To również element wystroju wnętrz, o charakterze którego możemy w pełni decydować. Jego wygląd zależy od wybranej przez nas konfiguracji. Możemy dobrać do niego odpowiedni materiał, np. skórę nappa. Wybierzemy indywidualny kolor powłoki zewnętrznej, okuć. Zadecydujemy również o materiałach, które wyścielą wnętrze sejfu oraz o wewnętrznym oświetleniu.

Wszystkie sejfy z lini Kastelo wyposażone są w Elektroniczny System Nadzoru Sejfu. Czym jest eESNS? To aktywna ochrona zespolona z Twoją siecią WiFi i wysyłająca bieżącą informacją na temat tego, co w danej chwili dzieje się z Twoim sejfem na smartfon lub tablet. System zapewnia również pełną kontrolę nad historią użytkowania szafy (biling otwarć/zamknięć). Dodatkowo sejf można bezprzewodowo podłączyć do istniejącej już instalacji alarmowej.

Produkty z Białych Błot trafiają do klientów pośrednictwem sklepu internetowego oraz poprzez siec partnerską. Stalpol obecny jest również na większości specjalistycznych targów (myśliwskie, strzeleckie). Wspiera aktywnie rozwój klubów oraz stowarzyszeń strzeleckich a ich szafy na broń można znaleźć w większości polskich strzelnic. Sprawdźcie najnowsza ofertę na: http://www.sejfy-stalpol.pl/


Facebook Icon