BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Branżę znają od podszewki – Audio-kabel.pl

lp. 5, 2017 dodane przez TorunskieMarki

Planując otwarcie swojego biznesu, wielu przyszłych przedsiębiorców bezskutecznie poszukuje niszy – niszy, którą wypełnić mogłyby proponowane przez ich firmę usługi lub produkty. Choć znalezienie jej bywa trudne, są i tacy, którym przychodzi z łatwością. O kim mowa? O doświadczonych specjalistach, którzy swą branżę poznali od podszewki – rozumieją jej potrzeby i wiedzą, jak im sprostać. Tak właśnie było w przypadku twórcy firmy Audio-kabel.pl, polskiego producenta szerokiej gamy artykułów estradowych.

Nim założyciel Audio-kabel.pl postanowił otworzyć swą działalność, przez lata zdobywał doświadczenie podczas pracy przy organizacji koncertów i innych imprez masowych. Wiedział, jakich rozwiązań na rynku brakuje i jak wielką rolę odgrywają one dla każdego muzycznego przedsięwzięcia. Łącząc swe doświadczenie z ogromną pasją, stworzył firmę zajmującą się produkcją profesjonalnych narzędzi do tworzenia systemów oświetlenia, nagłośnienia i okablowania. Dziś ofertę firmy Audio-kabel.pl stanowi szeroka gama produktów: listw zasilających, rozdzielni prądowych i najazdów kablowych. Dzięki uruchomieniu produkcji własnej, firma jest w stanie dostosować swoje rozwiązania do niemal każdego projektu.

Choć od powstania Audio-kabel.pl minęło już kilka lat, solecki producent niezmiennie stawia na profesjonalizm i niezawodność oferowanego sprzętu. Dba, by komponenty, z których powstaje, były najwyższej jakości. Do produkcji urządzeń stosuje złącza i kable wiodących na świecie marek, m.in.: Neutrik, Klotz, ABL Sursum i Helukabel. Jako materiał uzupełniający, wykorzystuje przede wszystkim stal nierdzewną i niezwykle trwałe typy tworzyw sztucznych, które zapewniają bezawaryjną pracę sprzętu nawet w trudnych warunkach plenerowych.

Pierwszym sukcesem firmy Audio-kabel.pl był system sterowania oświetleniem, wykonany na zamówienie bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej. Wkrótce po nim, przyszedł czas na kolejny – w swoje produkty producent wyposażył toruńskie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, do grona zadowolonych klientów dołączyły również liczne firmy eventowe, instytucje kulturalne, a także jednostki wojskowe i firmy budowlane.

Audio-kabel.pl wciąż intensywnie się rozwija, systematycznie zwiększając gamę proponowanych rozwiązań, podnosząc standardy jakości i obsługi klienta. To jego satysfakcja jest dla firmy najważniejsza, dlatego stawia na zespół otwartych, doświadczonych fachowców. Takich, którzy z przyjemnością zmierzą się z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem, dokładając wszelkich starań, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów.


Facebook Icon