BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Solecka Fabryka Okien Sożal z nowym salonem wystawienniczym w Toruniu!

sp. 24, 2016 dodane przez TorunskieMarki

Solecka Fabryka Okien SożalSolecka Fabryka Okien Sożal to producent stolarki okiennej z Solca Kujawskiego. Firma powstała w 1990 roku i od początku ma charakter produkcyjny. Jest jedynym producentem wysokiej jakości okien marki QUELTA na rynku polskim. Z naszych informacji wynika, że już od września pojawi się salon wystawienniczy w Toruniu!

Solecka Fabryka Okien Sożal pojawiła się na rynku toruńskim już w latach 90, otwierając pierwszy salon dla klientów indywidualnych na ulicy Jana Dekerta. Od 2012 roku była jednym ze sponsorów Toruńskiego Klubu Żużlowego. W późniejszych latach związana umową sponsorską z toruńskim zawodnikiem Adrianem Miedzińskim.

quelta-crown-1024x944Od 2011 roku oferta poszerzyła się o autorską markę okien QUELTA, które produkowane są w Solcu Kujawskim. Marka w początkowej fazie kierowana była tylko do odbiorców zagranicznych. Z czasem okna QUELTA trafiły do sprzedaży na rynku lokalnym i zostały przyjęte znakomicie przez odbiorców czego poświadczeniem jest przyznanie nagrody za najpopularniejszy produkt w kategorii przemysł w plebiscycie „Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2014”.

Nie jest jeszcze znana lokalizacja nowego salonu, nie mniej jednak dla klientów indywidualnych może oznaczać to lepszy dostęp do wysokiej klasy stolarki okiennej i drzwiowej w atrakcyjnych cenach.

www.sozal.com.pl


Facebook Icon